PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628370}

Artysta i modelka

El Artista y la modelo
6,6 1 975
ocen
6,6 10 1 1975
6,0 3
oceny krytyków
Artysta i modelka
powrót do forum filmu Artysta i modelka

arcydzieło

ocenił(a) film na 10

Widziałem film na pokazie przedpremierowym, to uczta dla oka i duszy, piękny film, działa kojąco na człowieka, traktuje o artyście, ale tak naprawdę to dotyczy to każdego twórcy, w jaki sposób szuka się inspiracji. Świetna rola Rocheforta, taki wiarygodny i artysta i mędrzec. Bardzo podobało mi się stwierdzenie, że ci co zrzucali bomby na Rzym nie wiedzieli chyba kim był Michał Anioł... Polecam.

ocenił(a) film na 8
achtefilmy

Potwierdzam :)

ocenił(a) film na 9
achtefilmy

Zgadzam się w całej rozciągłości. Przepiękny film !

Alsana

Tak, prawdziwe kino. Brakowało mi takiego filmu od dawna.

ocenił(a) film na 10
producentka55

Bardzo dobry film. Polecam !

ocenił(a) film na 5
achtefilmy

A ja pozwolę nie zgodzić się z Państwem;) ... kino ciekawe, nastrojowe, minimalistyczne, ale... konwencja czarno-biała nie załatwi oceny "arcydzieło", dla mnie.
Mówienie o pięknie przez sztukę rzeźbiarską uważam za mało oryginalne.
A piękno ostatnio widziałam w "Wielkim pięknie"... i to mnie zachwyciło.
Tutaj niestety nie podzielam Waszych wrażeń, ale też nie uważam, że straciłam czas.

re_

Za mało oryginalne? To w takim razie co jest wielce oryginalne, hm? :)
Pozdrawiam.
P.S.: Również nie uważam obejrzenia za stratę czasu.

ocenił(a) film na 5
tomaszpastuch3

Napisałam co mnie zachwyciło w temacie piękna:)
Też pozdrawiam.

achtefilmy

"ci co zrzucali bomby na Rzym nie wiedzieli chyba kim był Michał Anioł..."

A co powiesz o tych, którzy systematycznie niszczyli Warszawę, dzień po dniu do zgliszczy ?

marlett_1

Bo nie zrozumiałeś aluzji to Ci wrzucę na wagę te dwie stolice, Waszawę budowali trzecioligowi artyści z włoch w swoim kraju byli bezrobotni, po zaproszeniu od Wazów robili w naszym kraju 100% plagiatów, dla sztuki to nieporównywalnie mniejsza strata niż strata Rzymu który jest pomnikiem i łącznikiem między antyczną sztuką i renesansową ... da Vinci, Michał Anioł, Rafael Snati, Borromini, Carravagio i wielu wielu ... to byli mistrzowie świata. Marlett_1 rozumiesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones