PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33382}
6,8 56 712
ocen
6,8 10 1 56712
Wasabi Hubert zawodowiec
powrót do forum filmu Wasabi - Hubert zawodowiec

;)

ocenił(a) film na 9

Mi się ten film bardzo podoba . Mimo że jestem maniaczką horrorów i tylko ten gatunek
filmów oglądam, to chyba zacznę oglądać filmy komediowo kryminalne ;)

ocenił(a) film na 7
klaudia18_15

Hm, u mnie to dziwna sprawa, bo pamiętam, że kilka lat temu, jak jeszcze nie interesowałam się Japonią itp, ten film STRASZNIE mi się podobał *3* i śmieszył, i wzruszał, no i była ta totalnie egzotyczna Japonia~

A ostatnio jakoś znów to obejrzałam i nie mogłam uwierzyć, że aż tak mi się kiedyś podobało xD

ocenił(a) film na 7
klaudia18_15

mysle ze bez sensu jest sie ogarniczac do jednego gatunku ... tym bardziej do horroru ...

ocenił(a) film na 9
Holek94

wiesz, każdy ma swój gust prawda ? :) a ja bardzo lubię oglądać horrory ;) ale szanuje twoją opinie :-)

ocenił(a) film na 7
klaudia18_15

Z twojej wypowiedzi wnioskuję że mnóstwo ich oglądasz, czego zazdroszczę;) Bo ja pomimo iż lubię horrory generalnie to później każdy odpłacam mniej więcej trwającą z miesiąc schizą ;D Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
CaddieMJ

Oj prawda ;) Przynajmiej w tygodniu 2 horrory muszą być. Hehe ;) Też mam pietra po oglądnięciu horroru jakiegoś, ale oj dalej mnie ciągnie ; ] Nieraz niestety ciągnie ;) Bo później kończy się koszmarami xD Ale ani jakieś koszmary senne, przewidzenia i takie tam nie odciągną mnie od horrorów :D Też pozdrawiam ;) I miłego oglądania jakiegoś filmu, szczególnie horroru ;D ;P

klaudia18_15

Horrory raczej mnie smiesza i nie widzę w nich strasznego , więc przestalem je oglądać , ale ta komedia jest naprawdę niezla i śmiechu po pachy , ass czy jedliscie kiedyś Wasabi jest zajeb..cie ostry a jeśli nie to pole am naprawdę nowe doznanie.

ocenił(a) film na 9
rayan17

No jadłam wasabi... Masakra ;D Już się nie skusze na to.. ; ]

ocenił(a) film na 8
klaudia18_15

Jak lubisz naprawdę sie pobać to pograj w Amnesia: The Dark Descent albo w Outlast, niedawno wyszedł. Ja nawet w dzień bałem się grać, co dopiero w nocy... słuchawki na uszach... Włączasz na 5 minut, potem wpisujesz w google słitaśne kucyki, zeby sie przestać bać. No i polecam wszystkie ksiażki Lovecrafta, kilka lepszych Mastertona i serię Necroscope, Briana Lumleya. Po tym sie w nocy nie idzie siku, lepiej poczekać do rana pod kołdrą :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones