PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33382}
6,8 56 712
ocen
6,8 10 1 56712
Wasabi Hubert zawodowiec
powrót do forum filmu Wasabi - Hubert zawodowiec

Film na poziomie E=mc2, a to znaczy taki sobie. Wiele dziur w scenariuszu, który w komedii powinien być super dopracowany (nie będę spoilerował). Poprawna rola Reno, ale nie miał czym grać. Nie wiem czy 20-niemal-letnie Japonki zachowują się jak 10-letnie Polki... Może. Wiem natomiast, że Luc Besson zszedł na psy, podpisując się producencko pod tym filmem. Pomiędzy humorem "Piątego wymiaru", a "Wasabi" piętrzą się oceaniczne fale.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

To jest bardzo dobry film, ale z humorem. Zapewne jakby był bardziej poważny (jak Leon Zawodowiec) to bardziej by ci się spodobał.

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

Nie. Nie chodzi mi "poważność" kontra "śmieszność" (bardzo lubię komedie), tylko o poziom. Przy czym nie zakładam, że zjadłem wszystkie rozumy, zawsze piszę od siebie.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

Tylko, że jedno wynika z drugiego. Robiąc taki film pół poważnie, dziwnie to wychodzi, bo bardzo nierealistycznie.

ocenił(a) film na 3
Krzypur

jak dla mnie nawet słaby, nie średni.

Krzypur

Mnie też się średnio podobał scena w dyskotece ok ,ale po za tym bez rewelacji a aktorka grająca córkę Reno wkurzajaca od poczatku do końca,jedynie postać Momo fajna już za sama gębę, banan na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones