PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33382}
6,8 56 730
ocen
6,8 10 1 56730
Wasabi Hubert zawodowiec
powrót do forum filmu Wasabi - Hubert zawodowiec

Marna podróbka

ocenił(a) film na 3

Marna podróbka Leona Zawodowca
3/10




za krótki <br/>

ocenił(a) film na 8
Piotrek14

Takim ludziom powinno się banować konta z miejsca, nie dość, że nie zna się na kinie, nie rozumie filmu, to jeszcze ukazuje to publicznie na forum. Podziwiam determinację ludzkiej głupoty, że komuś się chciało pisać tak bzdurnego posta, to niebywałe, jednocześnie marzy mi się dzień, w którym filmweb zrobi porządek z takimi użytkownikami.

Wasabi to dobra komedia sensacyjna, fabularnie nie ma nic wspólnego z Leonem Zawodowcem (niestety tego nawet "recenzentka" za 3 grosze nie rozumie). Osobiście nie znam nikogo, kto oglądając ten film nie byłby rozbawiony (ale ja mam normalnych znajomych, nie takich znawców kina jak głupek powyżej, czy też godna pożałowania pani "recenznt") a już sam fakt tego sytuuje ten film w skali 6/10, jako dobry. W kategorii komedii oczywiście...

ocenił(a) film na 6
Piotrek14

Twoja odpowiedź genialna, ale to co zrobiła pani recenzentka rozjebało mnie po całości.

gratuluję poczucia humoru, którego nie możecie mieć, oceniając tak dobrą komedię w ten sposób ;)


a swoją drogą, Wasabi (nie film, tylko przyprawa) jest dobre i jak najbardziej do przełknięcia, więc może po prostu pani recenzentka jest słaba i nie daje rady, co widać po ocenie filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones