PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33382}
6,8 56 732
oceny
6,8 10 1 56732
Wasabi Hubert zawodowiec
powrót do forum filmu Wasabi - Hubert zawodowiec

Tak dogłębnej i wnikającej w temat recenzji to dawno nie czytałem.Ten film to nie dramat , lecz chyba trudno to zauważyć .W filmie widać chęć wyraznego przesadzenia , film nawet nie stara się być poważny . W tym tkwi humor .Widzę że film został odczytany w niewłaściwy sposób , może też autorka recenzji zawiodła się na nim lub miała okres .Rozumie to osobiście i czasem sam krytykuje w taki sposób (dość dobry film) ale tekst pod tytułem recenzja redakcji powinien być obiektywny(przemyślany).

ocenił(a) film na 1
Fazii

Koleś, nie wyjeżdżaj z łaski swojej z tekstami typu "miała okres", bo to jest żałosne i świadczy nie tylko o tym, że jesteś burakiem, ale i o tym, że nie nie stać cię na merytoryczne argumenty.
Po drugie - skąd pomysł, że recenzja powinna być obiektywna??? Jeśli choć odrobinę orientujesz się w poetyce recenzji (w co szczerze mówiąc wątpię) powinieneś wiedzieć, że jest w niej miejsce na ocenę własną, która z natury rzeczy obiektywna być nie może.
A jeśli chodzi o film, to według mnie również był on nieustającym pasmem żenady. Jeśli nawet miał on intencje bycia szydą, to z przykrością muszę stwierdzić, że nie wyszło. Ja też wolałabym myśleć, że Besson miał jakiś cel w przykładaniu ręki do tego ... czegoś, bo szanuję gościa i wiem, że stać go na kapitalne produkcje, ale niestety, tego filmu nie ma jak bronić, nie ma się czego uczepić, bo tam wszystko się sypie: fabuła, akcja, nawet gra aktorska, że już nie wspomnę o żałosnym poziomie komizmu, który tak wychwalasz. Wskaż mi chociaż jedną zabawną scenę w tym filmie, a odwołam wszystko, co powyżej powiedziałam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Darky28

Ejj, kolego, ktoś ci wyżarł krem z rurki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones