PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33382}
6,8 56 732
oceny
6,8 10 1 56732
Wasabi Hubert zawodowiec
powrót do forum filmu Wasabi - Hubert zawodowiec

Totalna beznadzieja

użytkownik usunięty

Co tu miało być śmiesznego, 100% nuda, śmieszniejsze są kawały w familiadzie. Zdecydowanie najgorszy film Jean Reno a szkoda bo to genialny aktor

ocenił(a) film na 7

Mi się film podobał, irytowała mnie miejscami jego córka, ale film jako całość miły i ciekawy. Jedyne co jest niezmiernie denerwujące to oczywiście polski tytuł. Za zmienianie tytułów filmów ich twórcy powinny pozywać do sądu. Co to za dopisek "Hubert zawodowiec", jak dla mnie brzmi tandetnie, tanio i zniechęca do obejrzenia... Zresztą to już chyba norma że w Polsce idioci wymyślają tak badziewne tytuły filmów. Już nawet pomijając ten film, a skupiając się na innych których tytuły zostały wprost "zgwałcone" uważam że ci kreatywni którzy zajmują się reklamą w Polsce i przekręcaniem tytułów tak aby się lepiej sprzedał powinni stracić każdy certyfikat, papierek, dyplom uprawniający i dokumentujący ich znajomość języka Polskiego... Zirytowałam się, dziękuję za uwagę.

CaddieMJ

dzięki temu tytułowi spodziewałem się parodii "Leona"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones