PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33382}
6,8 56 732
oceny
6,8 10 1 56732
Wasabi Hubert zawodowiec
powrót do forum filmu Wasabi - Hubert zawodowiec

jaki ma tytuł ta piosenka która leci podczas tańca w dyskotece (ta z elektronicznej gry przy której tańczy momo i inni)?? prosze odpowiedź
z góry dzięki

zmarzlak

Jest to piosenka DIVE- Be for you z gry Dance Dance Revolution 5th mix.

sebo_pl

heh tez ten temat zakladalem juz wczesniej. Fajna nuta :)

Poznaj_Rzeznika

Moze ktos wie jeszcze, jak nazywa sie utwor, ktory leci kilkakrotnie w czasie filmu (np. w scenie w galerii handlowej, kiedy dziewczyna wybiera sobie ubrania) -- jest taki jakby spiewano-gadany, z wokalem japonki, spiewa cos w stylu "ari wa... ubetsunai teki desu... ari wa...", powtarza sie to kilka razy.

Z gory dzieki za jakies informacje.

dustgarden

juz nie trzeba, znalazlem:
Shakoto & Narita Smurf (Eric Serra)

ocenił(a) film na 10
zmarzlak

A ma może ktoś tą piosenkę z salonu gier??bym bardzo prosiła na meila 88justis@wp.pl

ocenił(a) film na 8
zmarzlak

A piosenka która leci na końcu na lotnisku?? Bardzo ładna... Zna ktoś tytuł??

sangreal

Dołączam się do pytania o piosenkę z lotniska :) Po prostu urocza *.*

tereska_3

ja też apeluję o tytuł piosenki z lotniska xS

zmarzlak

ej, ale gdzie ją pobrać?? Bo cholera nie wiem ://

ocenił(a) film na 10
czarna666_3

Chodzi o ta piosenke na koncu?Chihiro Onitsuka-Rasen.Odezwij się na meila to chętnie prześle =D

88justis

kochanaaaa! dziękuję, dziękuję już ściągnęłam i słucham w kółko ! :*:*:*:*

użytkownik usunięty
alicjacwienk

A ja niemam mógłby mi ktoś wysłac????POdaje swój mail asia_szczesniak@wp.pl będe wdzięczna

a ja nie wiem co to za piosenka ale chętnie ściągnę....

andrzejek23

piosenka z lotniska: http://www.wrzuta.pl/audio/dpNdy8FdVW/chihiro_onitsuka_-_rasen_song_from_wasabi_ acted_by_ryoko_hirosue_jean_reno

wrzucone przeze mnie :)

bandofbrothers

Proszę na klęczkach o pomoc! T_T Biedna Lucy nie ma pojęcia jak nazywa się nazywa taka piosenka co leci bardzo często np. jak Yumi przymierza ubrania. Proszę o jasną i przejrzystą odpowiedź bo ja nie jestem żadnym profesorem oO'

Lucy_6

Film widziałem dość dawno, ale wydaje mi się że chodzi Tobie o The Prodigy- Voodoo People.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones